ukladanki lewopolkulowe

ukladanki lewopolkulowe

Spiritual Healing – Gdzie czego zacząć

Od czego zacząć zawsze zastanawiało wielu ludzi, którzy są zainteresowani duchowego uzdrawiania. Uzdrowienie pracy jest praca serca. Badania przeprowadzone w Instytucie HeartMath wykazały, że pozytywne emocje i gładkie wzory rytmu serca ułatwić wyższe funkcje mózgu. Oznacza to, że gdy pochodzą z serca, że ??łatwiej uzyskać dostęp do naszych intuicyjnych zdolności. Jest to określane jako „energetyczny swojego serca”. Aby ułatwić gojenie dla innej osoby wymaga uziemienia, centrowania i intencji. Oznacza to zbliża się do spójności zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz.

Przygotowanie

O pierwsze, jak rozpocząć pracę uzdrawiania z odbiornikiem, zwrócić waszą uwagę na swój oddech. Oddychaj w swoim sercu dla zliczania 5; następnie wydech przez splotu słonecznego do zliczania 5. Poczuj swoje ciało zacznie się zrelaksować. Jak można nadal powolny nawet oddychanie, stają się świadomi swojego ciała, jak stoisz na końcu stołu do masażu. Poczuj swoje stopy na podłodze, jak wprowadzą się do chwili obecnej. (grunt)

O Teraz, jak oddychać, oddychać w świetle. Połącz się ze swoim poczuciem Siłę Wyższą, Boga Ojca / Matki, Jezus Chrystus, czy Ducha Świętego. Ponownie doświadczyć poczucia miłości, scolalegis.com współczucia, uznania lub innego pozytywnego uczucia czy postawy. Stajesz dosłownie przewód, przez który może przepływać większa energia dla dobra osoby przed tobą. (Centrowanie i łączenie)

O Ustaw intencji tej sesji uzdrawiania. Nie dlatego, że idziesz do „uzdrowić” tę osobę niezależnie od nich dolega, ale że jesteś gotów na wszystko, co jest ułatwieniem w najwyższym i najlepszym interesie osoby przed tobą. Ponownie, w miejsce miłości, współczucia, lub jakiegoś innego pozytywnego uczucia czy postawy wobec tej osoby przed tobą. (zamiar)

Teraz jesteśmy gotowi, aby rozpocząć pierwszy etap balansowania ciałem energetycznym.

Chcesz wiedzieć więcej na temat duchowego uzdrawiania i jak to zrobić? Instytut duchowego uzdrawiania i aromaterapii prowadzi zajęcia w całych Stanach Zjednoczonych zarówno aromaterapii i energii (duchowego) uzdrowienie.

Chciałbym zaprosić Państwa do zapoznania się z naszą ofertę edukacyjną. Gdy idziesz do mojej strony będę miał PREZENT Bonus dla Ciebie – próbkę naszej pracy.

Będziesz otrzymywać bezpłatne natychmiastowy dostęp do raportu specjalnego na Pięciu Oils biblijnych, kiedy zapisać się do mojego wolnego krótkim ezine biuletyn o bioenergoterapii i aromaterapii. Możesz natychmiast uzyskać bezpłatny dostęp klikając http://www.ISHAhealing.com

Od Linda L. Smith, dyrektor Instytutu duchowego uzdrawiania Aromaterapia, krajowy program w chrześcijańskiej uzdrowienia.

– autor artykułu