ukladanki lewopolkulowe cieszynska

16) Nie należy zapominać o regularnym pamiątkami ponownie używając papierowych toreb, czy uchwyty zostały rzucił worek pociąć i wykorzystać jako papier pakowy

17) Zeszłoroczna kalendarzowy. Kilka kolorowych zdjęć z zeszłorocznego kalendarza zrobić piękny prezent okrycie, a to w zasadzie za darmo!

18) tkaniny. Istnieje ogromna liczba witryn promujących przyjazne dla środowiska torby upominkowe tkaniny. Dig poprzez swoje pozostałości starych tkanin lub jaskrawo kolorowe ubrania, które nie noszą nic więcej i stworzyć własną. Jeśli jesteś w pośpiechu, czy nie, czy nie można przyszyć przycinania surowe brzegi tkaniny i zbierać luźne kończy się na gumce i związać wstążką wygląda tak dobrze, jak torby i tkaniny odbiorca może użyć rolety wołomin kawałek tkaniny do co kiedykolwiek chcą. DIY prezent torby tkaniny podobnie jak czyni przypadek poduszek.

19) Jeśli utkniesz na idei torbie rozważyć użycie czystego starą poszewkę

20) lub tani sklep dolara nowa te mogą być ponownie wykorzystane przez odbiorcę lub przekazywane innym.

Jak widać wykorzystując inne przedmioty, jak alternatywą opakowanie na prezent nie tylko dla Twojej torebce, ale łagodniejsze na środowisko

Artykuł napisany przez Wanrey stron z serca. Unikalny Canadian rzemiosła prezent w postaci książki, pozostaje otwarta na ukochanej stronie, wykonane z prawdziwych książek uratowanych z recyklingu, dar poezji i obrazy wyświetlane w sentymentalnej często stylizowany ozdobnych pamiątkę daru.

– autor artykułu