ukladanki i gry dla dzieci

ukladanki i gry dla dzieci

O ile chcesz umieścić figurki w układzie, które są charakterystyczne dla epoki, którą próbujesz osiągnąć, nie kupują wszystkie z nich od tego samego producenta. Dodaj różnorodność i bardziej realistyczne dotyku przez mieszanie i dopasowywanie różnych figurek z różnych dostawców.

Warunki atmosferyczne – nie wahaj się szorstka się twoje budowle i budynki akcesoria Nieco bardziej autentyczny wygląd danel-hurt.pl/jeans—damskie—hurt,data,1201,0.html. Nie chcesz, każdy budynek w projekcie, aby wyglądało, że po prostu przyszedł ze sklepu modelu kolejowego.

Na przykład, jeśli chcesz osiągnąć stary znoszony budynek lub stodole wygląd, zarysowania i oderwać na powierzchnię trochę przy użyciu małych narzędzi lub papierem ściernym. Następnie nałożyć farbę hobby zmieszany z rozcieńczalnikiem. Na metalowej budynku można korzystać z niebieski, czarny i szary. Na starej stodole, można użyć odcieni brązowy, czarny, podpalany. Przed farba wyschnie całkowicie, przetrzeć pewne obszary wyłączone szmatką. Zastosuj dodatkową farby w utworzonych za pomocą narzędzi lub papierem ściernym porysowanych i oszukania zagłębieniach i nie wytrzeć te obszary wyłączone.

Projektowanie wnętrz – Dekoracje wnętrza niektórych swoich struktur. Cienki papier może być użyty do rysowania zasłony lub rolety. Skrawki tkaninowe może być również stosowany jako prowizoryczne zasłony na okno wnętrza poprzez klejenie materiału do papieru lub tektury i stosowania się do powierzchni okna.

Ogłoszenia – Twórz własne „szczególne era” tablice reklamowe i znaki. Można znaleźć zdjęcia w internecie, w gazetach, w starych gazet i skanować i zmieniać ich rozmiar. Następnie klej lub decoupage je do płaskich powierzchni, dodać nogi dla stojących je i umieścić na całym ekranie kolejowej.

Zwierzęta – figurki zwierzęce są doskonałym dodatkiem do model pociągu scenerii. Zwierzętom wybierzesz, oczywiście, są zależne od konkretnego modelu tematu i epoki.

– autor artykułu