ukladanki firmy aleksander

ukladanki firmy aleksander

Model pociągu Scenery – 10 Wskazówki dotyczące Realistyczne modelarstwem Scenery projekt

Istnieje wiele różnych aspektów związanych z fascynującym hobby modelarstwem, i jeden, który jest otwarty dla wielkiej ilości kreatywności i wyobraźni jest tworzenie i dodawanie railroading krajobrazy i struktur.

Wyświetlacz modelu kolejowe nie wracają do życia, aż sceneria wstrząsami go do rzeczywistości. To niewiarygodne, co nawet kilka podstawowych elementów krajobrazu może zrobić dla dodania realizmu nawet bardzo podstawowym wyświetlaczem kolejowej.

Oto kilka wskazówek, które pomogą Ci w projektowaniu krajobrazy i struktury własnego układu modelarstwem:

Samochody osobowe – samochody osobowe modelu są bardziej realistyczne spojrzenie, gdy zawierają one ludzi. Może to wymagać trochę wysiłku dla niektórych modeli takich jak demontażu wagonu, na przykład, ale to sprawia niesamowitą różnicę w rzeczywistym odwołania żywotność scenerii.

Timeline – Miej uzupełnień krajobrazu charakterystyczne dla epoki układu modelu. Jeżeli kolej ma za zadanie przedstawić ryk 20-tych, 1957 Chevy byłoby out-of-place i niewłaściwe w układzie.

Konsekwentne Scale – może to być kuszące, aby kupić struktur i akcesoriów na sprzedaż, które nie są w danej skali modelu kolejowego. Należy tego unikać , jednak ze względu na najlepsze konstrukcje modelu kolejowych utrzymać wszystko w odpowiedniej skali na jednolitości konstrukcji.

Scratch-building – To nie jest konieczny zakup wszystkich elementów struktury i scenerii. Niektóre z najlepszych konstrukcji modelu kolejowe scenerii zawierają wiele dodatków, które znajdują się lub utworzonych w domu. Korzystanie rzeczywiste gałęzie drzewa, trawa, liście, piasek, kurz lub kawałki siana można dodać bardzo realistyczny i autentyczny akcent do projektu kolejowego.

Ludzie ludności – mieszać i łączyć elementy scenerii, zwłaszcza elementu, takie jak ludzie.

– autor artykułu