ukladanki dla dzieci za darmo

ukladanki dla dzieci za darmo

6. Gdy farba wyschnie, za pomocą kleju rzemieślniczą lub mod podge (I rzeczywiście używany klej Elmer też), malować tylną papieru z klejem z użyciem farby / szczotkę rzemieślniczą lub rozłożone wokół palcami. Szybko leżała po stronie kleju w dół na górze ramy. Korzystanie folder kości lub loda patyk, naciśnij po papierze, aby pozbyć się pęcherzyków powietrza, a nawet z kleju. (W tym momencie można po prostu przejść do kroku 8, jeśli nie robią rub-ons lub inne dekoracje na papierze).

7. Obniż rub-ons się i kładą je na ramie gdzie chcesz je. Gdy są one w prawidłowej pozycji, pocierać je na użyciu folderu kości lub loda patyk.

8. Farba krawędzi ramy i wewnątrz otworu krawędziach tej samej farby, które już stosuje się do malowania ramki. Daje to antyczny lub used look (mogłeś piasku to też). Zwykle używam pędzla piany i lekko pędzlem farbę wzdłuż krawędzi.

9. przykryć całą ramkę z kleju rzemiosła lub mod podge, malowanie całego i wciskając się pęcherzyki, które mogą tworzyć się na papierze. Upewnij się, że pokrywa rub-ons i po bokach ramy, jak również. Mod podge chroni ramę i nadać jej błyszczące wykończenie. Użyj matową mod podge jeśli nie chcesz, błyszczące.

9. Niech całkowicie suche. Jeśli będzie to wisi w wysokiej wilgotności powierzchni, chciałbym następnie rozpylić lub farby osiągając wykańczającym dla większej ochrony. Następnie ramka jest gotowa na zdjęciu!

Ten projekt może być idealne dla pomysłu na prezent lub dodać, że indywidualne podejście do każdego pomieszczenia. Uwielbiam to, że można wykorzystać swoje umiejętności scrapbooking zrobić taką doskonałą dekorację!

Daj mi znać, jak się okazuje twoja!

Robin M. Król jest fotografem i od dawna scrapbooker. Ona jest contributer do ScrapbookFinds.com, narzędzia porównywania ofert dla dostaw scrapbooking. Przeczytaj jej Scrapblog i „Zapytaj Robina” pytania.

– autor artykułu