ukladanki dla 3 latka

ukladanki dla 3 latka Kiedy otrzyma zapytanie odnośnie suplementów wapnia, zaczynam moją reakcję verbalizing retoryczne pytanie:

„Jak myślisz, dlaczego jest to, że po kilku dekadach lekarzy zalecających, że kobiety biorą suplementacji wapnia w celu zapobiegania osteoporozie, nadal mają coraz większą stopę osteoporozy u naszego starzejącego się społeczeństwa?”

Mimo, że to pytanie retoryczne, nie należy udzielić odpowiedzi, mam zamiar odpowiedzieć na to pytanie:

„To dlatego, że sprawa jest znacznie bardziej skomplikowana, niż po prostu popping pigułkę”.

ukladanki dla 3 latka

Jest to jedna z tych chwil, kiedy mówię ludziom „czytać między wierszami”. Co jeszcze dzieje się tutaj, aby wpłynąć na wyniki badani otrzymali w badaniu? Może to być styl życia, czynniki środowiskowe lub dziedziczenie? Tak oczywiście.

Dziedziczenie jest kwestią, która może odpowiedzieć na początku z kwestionariuszy o historii rodziny, które mogłyby sugerować, predyspozycje do konkretnej dolegliwości. Dobrze przeprowadzone badania prawdopodobnie nie stanowiło to. Jednak to, co jestem pewny to dwa inne czynniki.

Styl życia i czynniki środowiskowe (lub co nazywam Wymiary) to co mam koncentrować się przede wszystkim na kiedy jestem odpowiadając na pytania dotyczące suplementów wapnia. W Lifestyle wymiaru, chciałbym to ćwiczenie nawyków, zwyczajów konsumpcji lub odpusty i warunki stresu psychicznego, by wymienić tylko kilka. W wymiar środowiskowy, to przede wszystkim omówić jakości żywności i zatrucia poziomów, które mogą być obecne w swoim otoczeniu.

Powodem skupię się na tych innych wymiarach, ponieważ wskazuje na złożoność całego debaty wapnia. Chodzi mi o to, że skoro wiemy, że osteoporoza jest coraz większym problemem dla wielu dziesięcioleci (pomimo początkowych deklaracji, że suplementacja wapnia jest klucz), być może powinniśmy zwrócić uwagę nie tylko ile wapnia dzieje się, ale także ile wapnia wychodzi.

– autor artykułu