ukladanka chinska gra

ukladanka chinska gra

Wapń – innej perspektywy – Część 1

Znowu się zaczyna … więcej mylące informacje. słyszę dudnienie frustracje milionów kobiet, które padły sumienny z ich suplementów wapnia w przekonaniu, że pomaga zapobiegać osteoporozie; niebezpieczne, stan czasami kalectwo związane przede wszystkim z kobiet po menopauzie.

W najnowszym wiadomościom, sugerowano, że być może te wszystkie lata religijnie podjętej swoim suplement wapnia nie może zrobić wiele dobrego. Raport opublikowano w New England Journal of Medicine (Vol. 354, s. 669-683) jest źródłem tej ostatniej zgiełku. Organizator badania po ponad 36000 kobiet, i stwierdzili, że suplementacja nie faktycznie zwiększyć ryzyko złamań kości udowej w trakcie badania. Ale raport wiadomością jest dość mylące.

ukladanka chinska gra

Badania koncentrowały się na suplementacji wapnia i witaminy D, i doszedł do wniosku, że choć nie odnotował wzrost gęstości kości, nie zauważy żadnej istotnej różnicy w rzeczywistych złamań szyjki kości udowej w stosunku do ciągu siedmiu lat. Jednak moje obawy z tym szerokim uogólnieniem jest taki sam problem miałem we wszystkich latach „ekspertów” mówi kobietom wręcz przeciwnie; Mogą zminimalizować ich ryzyko osteoporozy poprzez suplementów wapnia. Najważniejsze jest to … to po prostu nie jest takie proste, ale jak chcemy to było.

Podobnie jak w przypadku wielu problemów zdrowotnych, nie ma czegoś takiego jak magiczna kula. Rozważmy dowolny poniżej standardu stan zdrowia i wiesz, że nie ma „jeden rozmiar dla wszystkich”. Wybór stylu życia, kwestie środowiskowe i czynniki dziedziczne często spiskują przeciwko osiągnięcia odnowy biologicznej. I to „wapń push-pull” jest klasycznym przykładem.

Przez wiele lat, mam odpowiedziało na pytania naszych klientów pyta o suplementacji wapnia; powinny one też nie powinny. I zazwyczaj zaczynają moją odpowiedź zadając wiele moich własnych pytań o swoich osobistych nawyków, ogólnego stanu zdrowia, specyficznych objawów lub wątpliwości oraz pożądanego rezultatu i celach.

– autor artykułu