ukladanki jezyk niemiecki

Pień prezenty urodzinowe – Kid Utworzony

Pamiętam spacery do mojej kuchni i widząc go leżącego na ladzie. To było piękne. To było zawinięte w papier malowany drobnymi odbitek ręcznych mojej córki, a związany z czerwoną przędzą i żółta róża z własnego ogrodu. Wewnątrz znajdował się obraz mój dwa-letni i mnie, w drewnianej ramie, która miała pomalowane siebie. Moje oczy zaczęły się wyrwać z realizacją czasu, uwagi i miłości, która weszła w tym twórczym prezent urodzinowy.

Pień prezenty urodzinowe, które są ręcznie przez małe dzieci zrobić doskonałe prezenty. Istnieje wiele wspaniałych pomysłów, które są proste, niedrogie i zabawy. Dla niemowląt, małych dzieci i małych dzieci najbardziej osobistą rzeczą jaką tworzą jest ręcznie lub foot print. Z jednym z tych projektów drukowania, można utworzyć specjalne dary, które są niezapomniane i cenionych.

Po pierwsze, trzeba zrobić kilka odbitek.

Będziesz potrzebować;

O Old pieczenia dla farb

O zmywalnych, nietoksycznych farb

O gąbką lub pędzlem

O papieru sztuki lub rolka papieru

O miskę z ciepłą wodą z mydłem

Dla stóp, pędzlem lub gąbką farby na piechotę, albo zanurzyć stopy w farbie. Stojak dziecko na papierze, podnosząc dziecko w górę iw dół. Maluch czy małe dziecko może faktycznie chodzić na papierze.

Dla wydruków ręcznych, można malować ręce albo niech dziecka „grab” sami farby. Pomóż im wcisnąć, a następnie podnieś swoje ręce i wyłączanie papieru.

Po zakończeniu, należy użyć ciepłej wodzie z mydłem w dorzeczu zmyć farbę.

Gdy masz kilka „dobrych” wydruki, niech całkowitego wyschnięcia, a następnie wyciąć je. Zapisz oryginały i kolor skopiować najlepsze wydruki w lokalnej drukarni lub na domowej drukarce. Kopie te są łatwiejsze w użyciu i pozwalają na stworzenie wielu twórczych prezenty urodzinowe.

Gdy masz kopie, wydruki i użyć trochę twórczego pisania dla;

– autor artykułu