ukladanki interaktywne

ukladanki interaktywne

Twórcze wakacje dekorowanie

Strona główna dekoratorów często pragną mieć schemat dekoracji święto, które jest naprawdę różne, ale stary kreatywność iskra napyloną zewnątrz. Oto kilka pomysłów, aby zapalić ogień wyobraźni raz jeszcze w czasie świątecznego dekorowania domu.

Oughta je w obrazach: Shrink rodzinnych zdjęć za pomocą komputera i skanera lub kserokopiarkę.http://torby.pro/oferta/torby-biale-150-gm2/170-x-70-x-250-mm Następnie włóż te zdjęcia do małych klatek obrazu lub decoupage je na drewnianych rund lub owalu. Zwiąż je na drzewa wakacje ze wstążkami. Również szukać jasnych, okrągłych kulek, które mogą być otwierane, aby wstawić zdjęcia. Umieścić niektóre z skurczonej zdjęć w nich również. Spróbuj znaleźć filmu 35 mm, zwłaszcza nieaktualne film, który jest na sprzedaż, a odpoczynek to zrobić girlandy. Następnie wypełnij ten wyświetlacz z gładkich białych lub srebrnych kul, aby zachować ostrość na zdjęciach. Umieszczenie drzewa na czarnym dywanie, z białym lub srebrnym drzew spódnicy, by utrzymać filmy czuć.

Mega Metal: Co Narodzenie bez lśniące? Ten rok to dlaczego nie przejść całą drogę z całkowicie metalową systemu dekoracji? Taśmy metalowe, krystaliczne sople i ozdoby, girlandy i koraliki w złoto i srebro są dostępne wszędzie. Dodaj lśniące torby upominkowe klejnot stonowanych owinąć prezenty lub tworzyć wyświetlacze blatem a święto będzie tak jasne, że będziemy odcieni potrzebują.

To zdecydowanie Oblicza: Komputery są wszędzie, więc ustąpić tech trendu przy użyciu dekoracje związane z komputerami. Stare dyskietki, płyty CD i DVD, które przeżyły ich przydatność może być ozdobione życzenia szczęśliwych i powiesił na drzewie, wraz z drobnymi dekoracjami komputerowych i nawet recyklingu mikroprocesorów. Wypełnij ze zwykłych ozdób, aby uniknąć trzasków glittery.

Nice ‚n uwagę zasługuje: Boże Narodzenie nie byłoby Bożego Narodzenia bez muzyki.

– autor artykułu