ukladanki drewniane dla dzieci

ukladanki drewniane dla dzieci

Jak Mod podge lub Decoupage ramy obrazu

Kocham używając pomysłów scrapbooking ozdobić swój dom. Kolory dostaw scrapbooking i papiery dają mi inspirację do schematów kolorów w pomieszczeniach domu. Lubię też korzystać z rzeczywistych dostaw scrapbooking zrobić akcenty wokół domu. Najnowszym pomysłem miałam mod podging obraz ramki z scrapbooking papier. Widziałem ten pomysł wcześniej wiele razy, ale ramy wyglądało zbyt bystry w ostatnim pokoju byłem dekoracja – (? Nie wszyscy postawić się na końcu) naszej sypialni. Chciałem naszej sypialni, aby mieć bardziej klasyczny wygląd. Więc sprawdziłem niektóre z najnowszych wzorów i zamówił kilka nowych materiałów eksploatacyjnych. Ramy okazało się tak wielkie, że chciałem podzielić się z wami mój pomysł. Obejrzyj zdjęcia moich klatek, aby pomóc Wam jak wykonać swoje dzieło.

1. Nabycie niektóre zwykłe drewniane ramki w lokalnym sklepie rzemiosła (użyłem 2 różne rozmiary – to tylko kosztowało mnie $ 2 i 3 $ każdy). Można nawet użyć stare ramki już masz.

ukladanki drewniane dla dzieci

2. Wybierz papier, który pasuje do Twojego stylu. Zdecydowałem się zrobić zwykły, ale teksturowane papieru w jednolitym kolorze (żółty), aby moje rub-ons będzie wyróżniać.

3. Trochę rub-ons, które pasują do Twojego stylu. Wybrałem moje rub-ons od miniMARKS ze względu na bardziej klasycznym stylu.

ukladanki drewniane dla dzieci

4. Śledzenie ramkę na tylnej stronie papieru. Nie zapomnij, aby śledzić zewnętrznego i wewnętrznego otworu. Po identyfikacji, pokroić na zewnątrz i otwarcie, utrzymując cięcie na wewnętrznej linii trasowania poza i na zewnątrz wytyczonej linii otwarcia (papier chcesz być dokładnie rozmiar ramki lub nieco mniejszy).

5. Farba ramkę (jeśli chodzi niedokończone) farbą rzemieślniczych. Użyłem kontrastujący kolor czarny. Nie trzeba malować cały przód ramy, ponieważ będzie ona objęta. Wystarczy skupić się na malowaniu boki i wewnątrz otworu.

– autor artykułu