ukladanka jewel quest

3. Klej koronki wokół cięcia krawędzi pudełka. Użyj resztki tkanin na poduszki i pokrywy niemowlęcym.

4. Dziecko może lubią umieszczać naklejki serca i kwiaty na podstawce niemowlęcym.

5. Teraz umieść małą lalkę w kołysce i mieć dziecko rock lalka dziecko do snu.

Toy Soldier Ornament

Użyj rodzaj drewnianych kołków ubrania, które nie posiadają sprężynę.

1. Wytnij paski czarnego filcu i kleju do dołu pin do spodni, a mniejszy kawałek dla ramion i kleju.

2. Wrap kawałek czerwonego filcu do górnej części ciała za kurtkę i kleju.

3. Klej czarny pom-pom na górze kołek do kapelusza.

4. Z cienkiej końcówki markerem zrobić dwie czarne kropki na oczach i za pomocą cienkiej końcówki czerwony znacznik na ustach.

5. sznurkiem lub przewód pleciony przykleić linię schodząc stronach każdej nodze. Użyj resztę napisu jako pętla do powieszenia na ozdoba na choinkę lub dowolnego miejsca, że ??Twoje dziecko może cieszyć.

Fancy Pencil Holder

Oddany do użytku te plastikowe kanistry dla mrożonej herbaty i napojów sproszkowanych mieszanek. Można również korzystać z plastikowych butelek po napojach, ale dorosły będzie musiał odciąć górną połowę.

1. Klej Popsicle wystaje wokół całego obrzeża pojemnika z tworzywa sztucznego.

2. Lakier kije i pozostawić do wyschnięcia.

3. Dodaj kilka ozdób do nich, takich jak jedwab płatkami kwiatów, starych guzików, lub używać arkuszy włosów i malować delikatnych kolorach pastelowych wodnych. Klej arkusze suszarka nad deskami delikatnie, aby utworzyć wygląd decoupage.

4. Można również ozdobić z cekinów, koralików, muszelek lub brokatowym klejem.

Przypominamy, że niektóre projekty są najlepszym rozwiązaniem dla starszych dzieci. Chodzi o to, że rodzice i dzieci spędzają czas i pracę nad projektem zabawy rzemiosła razem. Nadzór rodzicielski to na uwadze, gdy sugeruje tych projektów rzemieślniczych.Nigdy nie należy pozostawiać małych dzieci bez nadzoru z małymi przedmiotami, które mogą zostać połknięte lub nożyczkami i klejem.

Niech Twoje dziecko oddać część swoich dzieł do dziadków, ciotek i wujków jako sposób mówiąc kocham cię. Odbiorcami dziecka mały trud miłości na pewno będzie mile widziane.

Te proste i przyjemne zajęcia, miejmy nadzieję wywołać wiele innych pomysłów, które można wymyślić, aby z dziećmi. Umożliwienia im korzystania z ich wyobraźnię i uświadomić sobie, że wszystko jest w porządku, jeśli nie wyjdzie idealnie za pierwszym razem. Uspokoić ich, że z większą praktyką, swoje dzieła sztuki wyjdzie dobrze.

www.magtop.eu
– autor artykułu